pentru Tudor Bonta

Heptapor

pentru Tudor Bonta

Postby Heptapor » 14 Mar 2011, 09:41

Cum nu stiam cine este baiatul am hotarat sa pun acest post in off topic. Poate Teodora sau altcineva il va trimite la adresa care trebuie.

Salut

Nu stiu exact adresa ta de contact asa ca am pus acest post public .Daca este deplasat imi cer scuze anticipat.

Ceea ce vreau sa spun este ca eu Roman Cristian Aurel am avut ca nume de scena Caius Memnius Primus pe cand activam in TDA. Din pacate :lol: nu am renuntat sa il folosesc mai ales ca am ceva istorie cu numele asta, iar lumea ma identifica asa. Chiar si acum continuu sa il folosesc in preocuparile mele de reenactment. Am vrut sa stii in cazul in care vor aparea momente stanjenitoare legate de asta. Cum nu am fost intrebat de TDA daca renunt, si nici nu exista monopol pe nume, eu l-am pastrat si am continuat sa construiesc pe el povestea mea. Bineinteles ca am pastrat si Hepatapor din motive similare. Cum nu doresc sa iti provoc neplaceri mai ales ca e vorba de un hobby, am vrut sa te atentionez sa nu fii luat prin surprindere de media sau altii.
Toate bune

Cristian-Aurel Roman

Return to “Off Topic”